Svet-Stranek.cz
Oficiální stránky ZŠ Pavlínov
Základní škola Pavlínov

Soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže:Oficiální stránky ZŠ Pavlínov

Soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže

Žáci naší školy se opět zapojili do této soutěže, která má dvě části - výtvarnou a literární. A tak se jedno odpoledne sešli ve školní družině, aby právě toto téma výtvarně zpracovali. O literární část se pokusili žáci 4. a 5. ročníku v rámci speciálního domácího úkolu. A byli opět velmi úspěšní.

Literární část - okresní kolo:
1. místo: Jana Svobodová
3. místo: Václav Ochrana

Literární část - krajské kolo:
1. místo: Jana Svobodová

Literární část - celorepublikové kolo:
3. místo: Jana Svobodová

Slavnostní vyhlášení krajského kola proběhlo dne 22.5.2017 v odpoledních hodinách v Hasičském muzeu v Přibyslavi. A tak jsme se tam vypravili, abychom Janičku podpořili a ten hezký okamžik s ní prožili. Po slavnostním vyhlášení bylo připraveno občerstvení všeho druhu. Také jsme se zúčastnili prohlídky muzea, kde jsme mohli shlédnout hasičská auta a další hasičskou techniku, dále spoustu fotografií a ocenění. Den se nám moc líbil.

Začátkem června k nám do školy přijela vzácná návštěva, páni hasiči, kteří přišli gratulovat a předat ceny našim výhercům okresního kola, Janičce a Vašíkovi.

Janičky práce postoupila do celorepublikového kola. Které místo obsadila, se dozvěděla 9.6.2017, kdy proběhlo slavnostní vyhlášení v Litoměřicích. Janička obsadila 3. místo.

Janičce a Vašíkovi moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, je to pro naši malou školu velký úspěch!!!
A všem ostatním děkujeme za účast.

Na výtvarné a literární práce se můžete podívat níže.
návštěvníků stránky
celkem50 210
tento týden157
dnes35